Om oss

Sandefjord Håndball (SH) er en felles topphåndballsatsing for klubbene Sandefjord TIF, Sandar, Tjølling og Stokke. Hovedmålet er: SH skal være en lokal utviklingsklubb på høyt nasjonalt nivå med minimum 50 % av spillerne hentet fra samarbeidsklubber eller fra klubber i nærliggende kommuner.

Sport

Herrer Elite/Rekrutt

Hovedtrener Herrer elite
Einar Veierød
Tlf 93403474
Epost: einar@sandefjordhandball.no

Ass. trener
Fredrik Svendsen
Tlf 95400817
Epost: fredrik.svendsen@hotmail.com

Sportslig leder:
Ole Thomas Nøstvold
Tlf 98667602
Epost: ot@sandefjordhandball.no

Naprapat
Per Thomas Mørk
Tlf 90559255
Epost: ptm@helsepark.no

Trener Rekrutt/junior
Fredrik Svendsen
Tlf 95400817
Epost: fredrik.svendsen@hotmail.com

Ola Sørdahl
Tlf 47240000
Epost: ola.sordahl@sandefjord.kommune.no

Tobias Skuggedal Hansen
Tlf 99129188
Epost: tobias.s.h@hotmail.com



Damer/Junior damer

Hovedtrener Damer/Junior
Petter Kjærnes
Tlf 93087788
Epost: petter@sandefjordhandball.no

Ass. trener
Henriette Hovland Christiansen
Tlf 99539657
Epost: henriette@sandefjordhandball.no

Sportslig leder Damer/junior
Lars Brustad
Tlf 92264645
Epost: lars@sandefjordhandball.no


Administrasjon

Daglig leder
Anders Holand Pettersen
Tlf 92884842
Epost: anders@sandefjordhandball.no


Markedssjef/Turneringsleder Fjordcup
Kjell-Gunnar dahle
Tlf 90088249
Epost: kjell-gunnar@sandefjordhandball.no


Fellesadresse: post@sandefjordhandball.no


Styret

Leder: Pål Lund
Tlf 95291000
Epost pal@lundinvest.no

Nestleder: Christian Røsjorde

Styremedlemmer: Rikke Jensen, Gunnar Bjønnes, Sylvi Einhausen, Rune Allerød, Geir Nordvold
Vara: Gylve Setlo